Dwukomorowe

  Dwukomorowe Szyby Zespolone

  Firma Insoglas to posiadający wieloletnie doświadczenie producent szyb zespolonych dwukomorowych. Możemy zaoferować klientom najwyższą jakość, a także niezawodność naszych produktów. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby każda szyba zespolona dwukomorowa z naszego asortymentu bez trudu sprostała nawet największym oczekiwaniom klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, kontaktu z nami oraz do składania zamówień.

  Dlaczego warto stosować szyby zespolone dwukomorowe?

  Szyby dwukomorowe z naszej oferty cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? W obliczu rosnących cen paliw i energii, a także zmian w przepisach, zwiększyło się zapotrzebowanie na stosowanie w budownictwie technologii i materiałów energooszczędnych. Firma Insoglas od początku swojej działalności stara się szukać rozwiązań pozwalających na maksymalne wykorzystanie zalet szyby zespolonej jako produktu energooszczędnego. To właśnie dlatego nasze produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

  Od dawniej stosowanych szyb zespolonych, uzyskujących współczynnik przenikania ciepła U=2,7 W/m2K, przez szyby o współczynniku U=1,1 W/m2K, przeszliśmy do ciepłochronnych dwukomorowych szyb zespolonych U=0,5 W/m2K, które pozwalają znacząco zmniejszyć straty ciepła, a co za tym idzie – koszty utrzymania komfortu cieplnego domu. Jako producent szyb zespolonych dwukomorowych możemy zagwarantować najwyższą jakość, stale pracując nad ulepszaniem naszych produktów, aby jeszcze lepiej pasowały do wymagań współczesnego człowieka.

  Nasze szyby dwukomorowe to doskonały wybór

  Produkowane przez nas dwukomorowe szyby zespolone zostały wykorzystane przy budowie pierwszego Domu Pasywnego posiadającego aprobatę Instytutu Domów Pasywnych (PHI) z Darmstadt. Budynek został wybudowany w Smolcu pod Wrocławiem przez M&L Lipińscy Biuro Projektowe. Potwierdza to, że produkujemy sprawdzone, jakościowe rozwiązania!

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień na szyby zespolone. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania klientów. Dodatkowo nasza firma udziela aż 5-letniej gwarancji na zakupione u nas wyroby.