Piaskowanie

  Piaskowanie szkła

  Piaskowanie szkła to kolejna z usług, jakie wykonujemy dla naszych klientów. Chętnie podejmiemy się realizacji dowolnego, nawet bardzo złożonego i skomplikowanego zlecenia. Lubimy nowe wyzwania oraz wyrażane przez klientów zadowolenie z naszej pracy. Jeżeli interesuje Państwa niezwykle dekoracyjne szkło piaskowane, które doda wyjątkowego charakteru przestrzeni, w jakiej się znajdzie, zapraszamy do kontaktu z nami. Podejmiemy się indywidualnej wyceny, a następnie z przyjemnością zrealizujemy dane zlecenie.

  Szyby piaskowane to doskonała dekoracja do domu i biura

  Piaskowane szkło oraz szyby cieszą się sporą popularnością wśród architektów i dekoratorów wnętrz. Znajdują one zastosowanie jako doskonały element dekoracyjny – najczęściej w szkleniu drzwi zarówno zewnętrznych jak wewnętrznych. Pięknie prezentują się w domach, firmach, biurach i różnego rodzaju przestrzeniach publicznych. Dzięki możliwości wykonania różnych wzorów, szyby dekorowane w ten sposób mogą być w stu procentach dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej, jeszcze lepiej wpasowując się w konkretną przestrzeń.

  Piaskujemy szkło w różne wzory

  Zadowolenie klientów jest dla nas absolutnym priorytetem. To dlatego dbamy o to, by świadczyć usługi na światowym poziomie. Realizacja dowolnego zlecenia to nie tylko pusta obietnica!

  Możemy Państwu zaprezentować kilka gotowych wzorów piaskowań. Można je pobrać z naszej strony w formacie PDF. To jednak nie wszystko. Na indywidualne życzenie klientów jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowane wzory. Pokryte nimi szyby z pewnością będą stanowiły cudowny, kompatybilny z całą resztą, element wystroju wnętrza.

  UWAGA! Wzory tworzymy również na indywidualne życzenia Klientów.