Jednokomorowe

  Jednokomorowe Szyby Zespolone

  Insoglas to polski producent szyb zespolonych jednokomorowych, które bez trudu sprostają nawet największym oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność. Nasza oferta jest kierowana do wymagających osób. Każda szyba zespolona jednokomorowa będzie doskonałą inwestycją, która posłuży przez długie lata. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

  Niskoemisyjne szyby zespolone to podstawowy produkt naszej firmy.

  Jako producent szyb zespolonych jednokomorowych możemy zapewnić ich najwyższą jakość – na etapie produkcji przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Między innymi właśnie dlatego jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Szyba zespolona jest zamkniętym hermetycznie pakietem składającym się z tafli szklanych, ramki dystansowej wypełnionej pochłaniaczem pary wodnej oraz mas uszczelniających, zapewniających szczelność przestrzeni międzyszybowej oraz trwałość mechaniczną całego pakietu. Szyba zespolona jednokomorowa jest obecnie najczęściej spotykanym rozwiązaniem przeszklenia w nowoczesnych systemach okiennych ze względu na liczne zalety:

  • znaczącą redukcję przepuszczalności ciepła w porównaniu z przeszkleniem pojedynczym (dzięki  zastosowaniu nowoczesnego szkła niskoemisyjnego i wypełnieniu przestrzeni międzyszybowej argonem możemy zaoferować Państwu szyby niskoemisyjne o współczynniku przenikania U = 1,1),
  • dobrą barierę akustyczną dającą w efekcie poprawę komfortu w pomieszczeniu, dzięki odizolowaniu od hałasu z zewnątrz,
  • wyższy komfort użytkowania.

  Jako producent możemy zaproponować klientom bardzo atrakcyjne ceny na szyby zespolone jednokomorowe. Ponieważ zależy nam na doskonałej jakości, a także zadowoleniu osób, które wybiorą nasze produkty, udzielamy 5-letniej gwarancji na zakupione szyby zespolone. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta i zawsze chętnie doradzimy w kwestii naszych produktów. Zapraszamy do zakupów!