Szyby specjalne

  Szyby specjalne

  Szkło bezpieczne z naszej oferty cieszy się nie tylko sporym zainteresowaniem, ale także zaufaniem naszych klientów. To najwyższej jakości produkt, gotowy spełnić nawet największe wymagania. Wytwarzamy szyby ze szkła laminowanego, które składają się z kilku szklanych tafli, połączonych w procesie laminowania. Dzięki takiej konstrukcji jest ono bardzo odporne na wszelkie próby zbicia poprzez ataki ciężkimi przedmiotami. Dodatkowo, folia zabezpiecza szkło przed rozsypaniem się i stanowi rodzaj utrudnienia w przedostaniu się do wnętrza pomieszczeń wszelkich niepożądanych osób. To produkt, który doskonale sprawdzi się w dbaniu o bezpieczeństwo domu lub firmy.

  Doskonałe szyby specjalne w naszej ofercie

  Szyby specjalne należą do chętnie wybieranych przez klientów produktów. Zapewniają one poczucie bezpieczeństwa, nie rzucając się w oczy. To doskonałe rozwiązanie zarówno do domów i mieszkań, jak również do firm. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niezwykle dekoracyjne szyby specjalne wytwarzane ze szkła ornamentowego. To wyjątkowa propozycja, która zachwyca swoim wyglądem, a do tego jest uniwersalna. Tego typu szyby zespolone specjalne pełnią zarówno rolę ozdobną, jak i skutecznie zabezpieczają wnętrza przed niepożądanym wzrokiem osób z zewnątrz.

  Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Uważnie wsłuchujemy się w prośby i sugestie, a w razie potrzeby wykonujemy specjalne projekty na indywidualne zamówienie. Gorąco zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, do kontaktu z nami. Do wyboru, oprócz wyżej wymienionych,  jest szkło barwione oraz szkło z powłoką refleksyjną. Dzięki temu mamy pewność, że trafimy w gust i upodobania każdego naszego klienta!

  Gwarantujemy najwyższą jakość, fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny na szkło bezpieczne. Zapraszamy do kontaktu, a chętnie udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych rodzajów szkła, wykorzystywanych przez naszą firmę w procesie produkcji szyb zespolonych.